Serwis aparatów fotograficznych, kamer video, naprawa tabletów i ebooków

Marki Fototronik Serwis

Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Olsztyn, Elbląg, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Łódź, Koszalin, Opole, Gorzów Wlkp, Kielce i inne...Naprawa aparatów kompaktowych

Mogłoby wydawać się, że aparat fotograficzny jest dość prostym urządzeniem o zwartej budowie - jednak każdy aparat fotograficzny zawiera co najmniej 100 wkrętów i śrub mocujących wszystkie elementy w całość, posiada skomplikowane układy elektroniczne, procesory, pamięci, przetwornice oraz precyzyjne elementy mechaniczne i optyczne - takie jak migawka, układy AutoFokus'a oraz w wielu przypadkach AntiShake'a. Oraz oczywiście tryby. Nasi technicy od wielu lat pracują i są szkoleni w naprawach aparatów kompaktowych - potrafią naprawić każdą usterkę.

Naprawa lustrzanek

Serwis sprzętu fotograficznego - w tym lustrzanek profesjonalnych i półprofesjonalnych oraz amatorskich, wymaga od technika zarówno ogromnej wiedzy technicznej, jak i ogromnego doświadczenia w dziedzinie napraw profesjonalnych aparatów fotograficznych, obiektywów oraz lamp błyskowych - tylko najlepsi technicy wykonują naprawy tego typu sprzętu foto/wideo. Trzeba pamiętać, że serwis lustrzanek to także konserwacje body i obiektywu - w tym czyszczenie matrycy - w naszej firmie, czyszczenie matrycy wykonywane jest na ten sam dzień lub dzień następny - każde czyszczenie matrycy wiąże się także z czyszczeniem komory lustra. Nasz serwis wykonuje także bezpłatne sprawdzenia przebiegu migawki w lustrzankach cyfrowych - wystawiamy pisemne potwierdzenia przebiegu DSLR.