Serwis aparatów fotograficznych, kamer video, naprawa tabletów i ebooków

Marki Fototronik Serwis

Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Olsztyn, Elbląg, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Łódź, Koszalin, Opole, Gorzów Wlkp, Kielce i inne... 

Fototronik

 

Kontakt z działem obsługi klienta:

Kontakt z działem technicznym:

Wysyłka do serwisu

Sprzęt do naszego serwisu można wysłać za pośrednictwem poczty polskiej, lub dowolną firmą spedycyjną. Przy wysyłce sprzętu prosimy o pobranie i wypełnienie formularza dostawy, lub na jego podstawie wypisanie odręcznie na kratce niezbędnych danych do wykonania naprawy. Sprzęt standardowo odsyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD za pobraniem. Koszt odesłania sprzętu do klienta to 18 zł. Nie zarabiamy na przesyłkach.
 
Dla Państwa wygody umożliwiamy opcję bezpłatnego odbioru sprzętu od klienta. W tym przypadku należy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy z działem obsługi klienta w celu zamówienia kuriera. Sprzęt należy dobrze zabezpieczyć, dołączyć formularz dostawy i spakować w paczkę. Zamówiony kurier będzie miał wypełniony dla Państwa list przewozowy, który naklei na przesyłkę. Koszt całkowity usługi płatny przy odbiorze sprzętu za pobraniem 30zł.
 

Pobierz formularz dostawy

 

Za pomocą poniższej wyszukiwarki mogą Państwo sprawdzić także czy w okolicy 50km od miejsca zamieszkania nie mieści się punkt, z którym współpracujemy.

W danym punkcie można oddać sprzęt do naprawy, który zostanie przesłany bezpośrednio do nas.

Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki.    

Znajdź kolektora

Formularz kontaktowy